وارد شوید      ثبــت نام

 

موقعیت شما:
صفحه اصلی » قوانین

قوانین

این قوانین برداشت نهایی از سیاست امنیت اطلاعات 'شاپرک پی' است که با در نظر گرفتن احترام میان حقوق سایر کاربران و سایت شاپرک پی جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی افراد و کلاه برداری در سایت تهیه و تنظیم شده است این توافقنامه در هر زمان می تواند بروز شود و در وبسایت قرار گیرد.

قبل از معرفی قوانین نظر شما را به قانون جرائم رایانه جلب می کنم و هم اکنون می توانید با مراجعه به این صفحه آن را مطالعه نمایید : قانون جرائم رایانه ای

سیاست های مالی شاپرک پی
۱ ـ شاپرک پی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و وابسته به هیچ نهاد یا ارگان دولتی تعلق ندارد.
۲ ـ به دلیل سهولت در استفاده از خدمات کلیه واحدهای خدماتی در شاپرک پی برحسب "تومان" ارائه می گردد.
۳ ـ کاربر می بایست یک حساب بانکی به نام خود در بخش حساب ها معرفی نماید و در صورتی که کاربری اقدام به معرفی حساب به نام شخص دیگری نماید رد صلاحیت میگردد.
۴ ـ در شاپرک پی اگر انتقال وجه به صورت داخلی در داخل وب سایت انجام شود شامل هیچ هزینه و کارمزد و یا موارد مشابه نمی شود همچنین واریز وجه از طریق هر درگاهی درشاپرک پی به منظور انتقال وجه عینا به حساب مقصد منتقل می شود و شامل هیچ هزینه اضافی نیست.
۵ ـکارمزد تراکنشهای خارجی شاپرک پی به ازای درگاه واسط رایگان و درگاه مستقیم ۰.۵ ٪ است و چنانچه تغییر سیاستی در کارمزد اتفاق بیافتد شاپرک پی موظف است یک هفته قبل در سایت اطلاع رسانی کند.
۶ ـ با توجه به سیاست های سیستم شاپرک خرید و اطلاع از پرداخت حداکثر ۲۴ ساعت بعد از تراکنش به حساب کاربری واریز میشود.
۷ ـ پس از عضویت امکان بستن و یا حذف حساب کاربری وجود ندارد و تنها با درخواست کاربر امکان مسدودسازی حساب مقدور است ، در این حالت برای پیگیری های آتی جهت جلوگیری از هر گونه سوء استفاده اطلاعات کاربری تا یک سال نزد ما باقی خواهد ماند و پس از گذشت مدت زمان فوق مدارک احراز هویت دریافتی از کاربر به صورت کامل حذف و تنها تاریخچه ای از گردش حساب کاربر ذخیره خواهد شد.
۸ ـ اگر کاربر بعد از گذشت یک سال و نیم به محیط مدیریت اکانت خود وارد نشودشاپرک پی موظف است حساب کاربری وی را مسدود و در صورت داشتن موجودی در حساب شاپرک پی موجودیه کاربر را به حساب تعریف شده واریز میکند.
۹ـ در صورتی که پرداخت کاربر به صورت ناموفق انجام پذیرد ( در بازگشت از بانک به شاپرک پی و یا از شاپرک پی به بانک ) و مبلغ از حساب کاربر کسر شده باشد این مبلغ طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت ناموفق به حساب پرداخت کننده برگشت داده می شود ، در صورت عدم برگشت طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت می بایست اطلاعات دقیق پرداخت را از طریق بخش پشتیبانی اعلام شود تا پیگیری های لازمه حاصل گردد.
۱۱ ـ با توجه به قوانین و مقررات بانکی به موجودی حساب شما درصد و یا سودی تعلق نخواهد گرفت ، و هنگام انتقال موجودی اعتبار به حساب بانکی کارمزد سیستم جهت تامین هزینه ها از آن کسر می گردد.
۱۲ – در صورت مشاهده تراکنش و یا فعالیت مشکوکی در حساب کاربر ،شاپرک پی می تواند وجه مورد نظر را تا زمان تعیین وضعیت و تحویل سفارش مسدود و پس از تعیین وضعیت مبلغ را به حساب کاربر واریز می نماید.
۱۳ ـ شاپرک پی مسئولیتی در مورد کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده توسط پذیرندگان را برعهده نخواهد گرفت و تحقیق در مورد محصولات خریداری شده برعهده پرداخت کننده خواهد بود. تمامی مسئولیت خدمات ، کالا ها و … برعهده پذیرنده ( فروشنده ) است.
۱۴ ـ شاپرک پی مجاز است به گردش های مالی مشکوک واکنش نشان داده و صحت و از سالم بودن تراکنش ها با ذکر دلیل جویا شود.
۱۵ ـ  هر کاربر تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری در شاپرک پی خواهد بود .
۱۶ ـ کاربرانی که بعد از عضویت ، قوانین شاپرک پی را نقض کنند ، کاربر خاطی محسوب شده و حساب کاربری آنها مسدود و موجودی حساب آنها بلوکه خواهد شد. (موجودی های بلوکه شده در اول هر ماه صرف امور خیریه به موسسه خیریه همت واگذار خواهد شد.)
۱۷ ـ شاپرک پی به سایتهای که دارای فعالیت غیر قانونی باشند خدمات رسانی نمی کند و در صورت احراز غیر قانونی بودن فعالیت پذیرنده موظف به مسدود کردن حساب وی می باشد . لیست فعالیت های ممنونه مطابق با آیین نامه کارگروه تعیین مصادیق جرایم مجرمانه را مطالعه بفرمایید . فهرست مصادیق مجرمانه

 • سایت شاپرک‌پی در ایران مدیریت‌شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا چنانچه کاربری اقدام به انتقال وجه و یا خریدوفروش محصولات غیرقانونی کند اطلاعات وی به مراجع ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد.
 • علاوه بر خرید و فروش موارد خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در شاپرک پی، خرید و فروش پول، وجوه مالی و اوراق بهادار (مبادله پول با پول) نیز در شاپرک پی ممنوع میباشد. به طور مثال دریافت وجه ریالی و یا تومانی درون شاپرک پی و پرداخت دلاری از طریق پی پال در شاپرک پی ممنوع میباشد و در صورت مشاهده، حساب کاربری کاربران خاطی مسدود خواهد شد.
 • استفاده از سرویس شاپرک پی در سایت هایی که دارای مضامین غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، زیان آور، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل باشد و همینطور سایتهایی که به نژاد ، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کرده باشند مجاز نمیباشد و در صورت مشاهده، شناسه کاربری خاطی، توقیف خواهد شد.
 • استفاده از سرویس شاپرک پی به منظور خرید و فروش غیر قانونی محصولات دارای حق چاپ و نشر (copyright) مجاز نمیباشد و در صورت مشاهده و یا گزارش، شناسه کاربری خاطی، متوقف خواهد شد.
 • استفاده از سرویس شاپرک پی، در سایت های حراج و مزایده ممنوع میباشد.
 • استفاده از سرویس شاپرک پی، در سایت های تبلیغات کلیکی سرمایه گذاری که با عنوان باکس در اینترنت شناخته شده هستند ممنوع میباشد. (این ماده قانونی از تاریخ ١۴ فرودین ماه، بنابر ماده ٢١ قوانین جرائم رایانه ای (بند ه – ۶) ابلاغ شده و حداکثر تا ۴۵ روز بعد از ابلاغ سایت های فعال در این زمینه میبایست نسبت به حذف درگاه شاپرک پی از سایت های خود اقدام کنند.)
 • استفاده از سرویس شاپرک پی، در سایت های فروشگاهی که اقدام به فروش فیلم و سریال میکنند و در سامانه ساماندهی نیز ثبت نشده اند غیر مجاز است و در صورت مشاهده، حساب کاربری خاطی، توقیف خواهد شد.
 • استفاده از سرویس شاپرک پی، برای موارد خرید و فروش کالاهای زیر، مجاز نمیباشد:

   

   

  1. تمامی موارد منع شده در قانون جرائم رایانه‌ای کشور
  2. اموال غیرمنقول
  3. کارت‌های بخت‌آزمایی، قمار و شرط‌بندی
  4. vpn و موارد عبور از فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران
  5. هرگونه آموزش هک و نفوذ و دسترسی غیرمجاز
  6. کالاهایی که به نحوی حقوق ناشر را رعایت نمی‌کنند (خلاف قوانین کپی‌رایت)
  7. کالاهایی که به تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران نرسیده باشند
  8. سیگار و سایر مواد دخانی
  9. مواد مخدر و روان‌گردان
  10. مشروبات الکلی و نوشیدنی‌های سکرآور
  11. انواع سلاح‌های گرم و سرد
  12. کالاهایی که مبادله آن‌ها دارای مقررات و نظامات خاص است
  13. کالاهایی که برای مصرف‌کننده خطر جدی در پی دارد
  14. کالاهایی که مبادله آن‌ها طبق قانون ممنوع است
  15. کالاهایی که مبادله آن‌ها مغایر با آداب اسلامی است
  16. کالاهایی که انجام فعالیت‌های غیرقانونی را به نحوی تشویق یا تسهیل می‌کنند
  17. کالاهای قاچاق
  18. کالاهای به‌دست‌آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات کشوری و لشکری
 • انتشار ویروس‌های اینترنتی به‌منظور سوءاستفاده از حساب کاربران شاپرک‌پی مجاز نیست و در صورت مشاهده با شناسه کاربر خاطی برخورد شده و همچنین موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.
 • جمع‌آوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران برای اهداف تجاری از طریق شاپرک‌پی ممنوع است و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
 • افراد زیر سن قانونی (زیر ۱۸ سال) مجاز به عضویت در سایت شاپرک‌پی و استفاده از خدمات شاپرک‌پی نمی‌باشند.
 • استفاده از چند نام کاربری برای یک شخص در شاپرک‌پی ممنوع بوده و در صورت مشاهده موارد تخلف، سایر شناسه‌های کاربری مربوط به شخص خاطی، توقیف خواهد شد.
 • بر طبق سیاست امنیت اطلاعات، شاپرک‌پی متعهد می‌شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به‌استثنای مواردی که به‌موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.
 • شاپرک‌پی هیچ‌گاه از کاربران خود، اطلاعاتی را از طریق ایمیل درخواست نخواهد کرد. سایر درخواست‌های شاپرک‌پی از طریق تیکت ها و درون وب‌سایت شاپرک‌پی انجام می‌شود و از ایمیل تنها به‌منظور اطلاع‌رسانی و یا درخواست مشاهده لینک‌هایی درون وب‌سایت شاپرک‌پی استفاده خواهد شد.
 • شاپرک‌پی از کاربران خود می‌خواهد، حتماً شناسه کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس شاپرک‌پی دات کام (shaparakpay.com) است، وارد کنند. بدیهی است در صورت واردکردن اطلاعات در آدرس‌هایی به‌جز آدرس shaparakpay.com مسئولیت و عواقب از دست رفتن اطلاعات و یا سرقت اطلاعات با کاربر موردنظر است.
 • به سبب جلوگیری از کلاه بردای، هر کاربر در شاپرک‌پی امکان واردکردن شماره‌حساب‌های خود و شماره کارت‌های خود را دارد. کاربران می‌بایست تنها شماره‌حساب‌هایی که به نام آن‌ها است را وارد کنند و شاپرک‌پی هیچ مسئولیتی در مورد حساب‌ها و کارت‌های متصل بانام افراد دیگر در حساب شخص دیگر نخواهد داشت.
 • هیچ تراکنشی نه به‌صورت ورودی و نه به‌صورت خروجی (به‌جز دروازه‌های آنلاین) از حساب‌ها و کارت‌های دارای نام متفاوت بانام کاربر عضو موردپذیرش نیست و شاپرک‌پی وجه ورودی را (در صورت انتقال از کارت یا حساب با نام شخصی به‌جز شخص واردکننده وجه) به‌حساب مبدأ برگشت خواهد زد. به‌طور مثال اگر کاربری با نام X در شاپرک‌پی عضو شده و با کارت فرد دیگری به نام Y وجه را به در شاپرک‌پی وارد کند، شاپرک‌پی وجه را با کسر کارمزد بانکی احتمالی به‌حساب Y برگشت خواهد زد. در مورد وجه خروجی نیز از کاربر خواسته می‌شود تا حساب‌ها و کارت‌های به نام خود را وارد کرده و از واردکردن اطلاعات حساب‌های متفرقه، خودداری کند.
 • انتقال وجه به‌صورت داخلی در وب‌سایت شامل هیچ هزینه اعم از کارمزد یا موارد مشابه نیست. همچنین ورود وجه از طریق هر درگاهی در شاپرک‌پی، شامل هیچ هزینه اضافی نبوده و وجه انتقالی عیناً به‌حساب مقصد، منتقل خواهد شد.
 • در حال حاضر کارمزد کسر شده برای تراکنش‌های خروجی از شاپرک‌پی (برای عموم کاربران) معادل ۱% از رقم خروجی است. شاپرک‌پی این اجازه را دارد تا با کاربران خاص قراردادهای ویژه‌ای را امضا کرده و این رقم را افزایش یا کاهش دهد. به‌طورمعمول شاپرک‌پی برای موسسه‌های خیریه و قرض‌الحسنه این رقم را کاهش می‌دهد.
 • به سبب تعامل با بانک‌ها، سایر تراکنش‌های ورودی و خروجی شاپرک‌پی بر اساس قوانین داخلی بانک‌های جمهوری اسلامی و شبکه شتاب انجام می‌شود. یکی از قوانین مهم در این شبکه امکان بازگردانی وجه انتقالی از این شبکه تا پایان آن روز است که تراکنش‌های شاپرک‌پی نیز شامل این قانون می‌باشند. به سبب اطمینان بیشتر و بر اساس قانون ذکرشده فوق، شاپرک‌پی این اجازه را خواهد داشت که حداکثر تا ۲۴ ساعت از انجام تراکنش (چه تراکنش‌های ورودی، خروجی و داخلی) وجه را به‌حساب مبدأ برگشت بزند. البته در این شرایط لازم است شاپرک‌پی اطلاعات برگشتی را به صاحب حساب مقصد ارائه کند.
 • سایت‌هایی که از سرویس شاپرک‌پی استفاده می‌کنند، دارای سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود می‌باشند. شاپرک‌پی از کاربران خود می‌خواهد قبل از هرگونه خرید از این وب‌سایت‌ها قوانین و سیاست امنیت اطلاعات آن‌ها را مطالعه نموده و سپس نسبت به خرید اقدام کنند. چراکه در صورت سوءاستفاده‌های احتمالی، مسئولیتی بر عهده شاپرک‌پی نیست
 • اگرچه سیاست امنیت اطلاعات شاپرک‌پی بر مبنای جلوگیری از سوءاستفاده و کلاه‌برداری تدوین‌شده است و فعالیت سایر کاربران بر این مبنا ارزیابی می‌شود، اما شاپرک‌پی هیچ مسئولیتی در قبال کلاه‌برداری‌های انجام‌شده، توسط کاربران ندارد. چنانچه موردی در این مبنا به شاپرک‌پی گزارش شود (به‌طور مثال انتقال وجه به فروشنده و عدم تحویل کالا از سوی فروشنده) شاپرک‌پی محیط گفتگوی دوطرفه‌ای تحت نظارت خود ایجاد خواهد کرد تا ابتدا مورد از طریق گفتگو حل شود. چنانچه بعد از انجام گفتگو اختلاف میان کاربران مرتفع نگردد امکان پیگیری از طریق مراجع قانونی برای طرفین وجود دارد و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات طرفین در اختیار آن‌ها قرار داده خواهد شد.
 • چنانچه در مورد وجه منتقل‌شده اختلاف به وجود آید (مثلاً کاربری وجهی را به‌حساب فروشنده واریز کرده اما پس از گذشت زمان موردتوافق) هنوز کالا یا سرویسی تحویل نگرفته باشد و شاپرک‌پی محیط گفتگویی میان طرفین باز کند وجه در حالت دارای اختلاف مالی قرار می‌گیرد و امکان انجام هیچ عملیاتی روی رقم موردنظر از سوی طرفین وجود نخواهد داشت. همچنین سایر تراکنش‌هایی که از وجه موردنظر، در سرویس شاپرک‌پی انجام‌شده باشد به حالت معلق (دارای اختلاف) تبدیل خواهد شد.
 • پس از ایجاد محیط گفتگوی دوطرفه میان کاربران دارای اختلاف، شاپرک‌پی بر این گفتگو نظارت کرده و در پایان به صلاحدید خود تراکنش را تأیید یا رد می‌کند.
 • شاپرک‌پی به‌شدت با اسپم مخالفت می‌کند و در صورت مشاهده اسپم از سوی کاربران خود، حساب کاربر خاطی را مسدود می‌کند. مواردی که از این نظر برای شاپرک‌پی تخلف شناخته می‌شوند عبارت‌اند از ارسال لینک‌های پرداخت شاپرک‌پی به‌صورت اسپم.
 • هرگونه سوءاستفاده از سرویس شاپرک‌پی و یا استفاده ماشینی از سرویس شاپرک‌پی، بدون هماهنگی با این وب‌سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی، برخورد خواهد شد.
 • کاربران شاپرک‌پی می‌بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را از طریق تیکت به اطلاع سایت برسانند. بدیهی است در صورت مشاهده اشکال در آدرس و تلفن، حساب کاربری خاطی، توقیف خواهد شد
 • هیچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد. بدیهی است در صورت تخلف، مسئولیت و عواقب آن بر عهده اطلاعات فرد یا شرکت ثبت‌شده در شاپرک‌پی است.
 • کاربر شاپرک‌پی که به‌عنوان فروشنده فعالیت می‌کند، موظف است نسبت به ارسال کالا و یا ارائه خدمات فروخته‌شده از طریق اینترنت رسید اخذ نماید و پایگاه داده جداگانه‌ای جهت نگهداری تأییدیه مشتری، در خصوص کالا یا خدمات تحویل داده‌شده داشته باشد. بدیهی است که هرگونه مسئولیت، در زمینه کیفیت یا کمیت کالای ارائه‌شده و نیز ارسال آن بر عهده فروشنده است و در صورت اعلام مشتری مبنی بر عدم دریافت کالا، فروشنده موظف به ارائه رسید دریافت شده از سوی مشتری است.
 • فروشنده موظف است اطلاعات کامل خریدار را از مشتری دریافت کند. گاهی اوقات ممکن است، شاپرک‌پی به‌منظور تطبیق اطلاعات فروش، با فروشنده و خریدار به‌صورت جداگانه تماس گرفته و اطلاعات سفارش و خرید انجام‌شده را دریافت کند. این کار به‌منظور جلوگیری از سوءاستفاده و کلاه‌برداری در شاپرک‌پی انجام می‌شود و طرفین ملزم به در اختیار گذاشتن اطلاعات به شاپرک‌پی می‌باشند
 • فروشنده موظف است شماره رسید دیجیتالی تأییدشده از سوی شاپرک‌پی را به نحوی واضح و آشکار روی سایت خود به خریدار نمایش دهد. البته چنانچه پرداخت‌کننده نیز عضو شاپرک‌پی باشد، امکان مشاهده جزئیات تراکنش وی، درون کنترل پنل شخصی خود نیز وجود دارد.
 • هر نوع ضرر و زیانی که به هر نحو از سوی فروشنده به خریدار و یا از سوی خریدار به فروشنده وارد شود می‌بایست مابین آن‌ها برطرف شود و شاپرک‌پی امکان گفتگوی دوطرفه به‌منظور حل مشکلات را از طریق بخش تیکت فراهم می‌کند و در صورت عدم حل مشکل، امکان پیگیری قضایی برای طرفین وجود دارد. همچنین چنانچه ضرر و زیانی از سوی هر یک از طرفین به شاپرک‌پی وارد شود، زیان دهنده موظف به جبران خسارت است.
 • کاربران می‌توانند در صورت عدم تمایل به فعالیت، حساب کاربری خود در شاپرک‌پی را بنا به درخواست خود از طریق تیکت، متوقف کنند. شاپرک‌پی کاربر موردنظر را توقیف می‌کند اما از پایگاه داده‌های خود حذف نمی‌کند. این کار به‌منظور نگهداری جزئیات کاربران و تراکنش‌های آن‌ها، انجام می‌شود.
 • شاپرک‌پی اجازه دارد، کاربرانی که خلاف قوانین فوق را اجرا می‌کنند متوقف کرده و تصمیم‌گیری نهائی در مورد حساب و موجودی آن را به‌صراحت به کاربر متخلف اعلام نماید.

قوانین اجرایی

 • شاپرک پی (ShaparakPay) برای تضمین خریدها و فروش کالاها به صورت دوره ای (روزانه، هفتگی و غیره) تراکنش های آزمایش روی درگاه های ثبت شده ی هر حساب کاربری انجام می دهد. این تراکنش ها به منزله ی ایجاد اطمینان بیشتر از انجام مبادله و خرید کالاست و در تراکنش های آزمایشی هیچ وجهی به پذیرنده تعلق نمی گیرد و شاپرک پی (ShaparakPay) نیز متعهد می گردد که خدمات و کالاهایی که از طریق این تراکنش های آزمایش به دست می آورد را به کسی واگذار نکرده و به صورت مخفی نزد خود نگه دارد.
 •  در حال حاضر کارمزد کسر شده برای واریزهای خروجی ساعتی ۱ درصد بوده و شاپرک پی (ShaparakPay) اجازه دارد تابا امضای قرارداد و وصول اطمینان در شرایط خاص این کارمزد را به صفر درصد (به صورت رایگان) کاهش دهد.
 • برای کاربرانی که درخواست واریزی ساعتی می دهند شاپرک پی (ShaparakPay) موظف است ظرف یک ساعت کاری وجه مورد نظر را به صورت شتاب یا پایا و غیره به حساب کاربر واریز کند و بسته به چهارچوب سیستم مالی کشور می تواند زمان واریز مبلغ به حساب بانکی کاربر متفاوت باشد. لذا شاپرک پی (ShaparakPay) طبق قوانین کاری خود واریزی را در همان یک ساعت کاری خود انجام می دهدو بسته به نوع درخواست واریزی شما پایا یا شتاب این زمان تغییر می کند.

استفاده از سرویس شاپرک پی در وب سایت های که دارای محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم باشد غیرمجاز است و در صورت آگاهی حساب کاربری طرف مسدود خواهد شد.
استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور اهداف تجاری از طریق شاپرک پی ممنوع است و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع :

 • پذیرنده موافقت می نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین قید شده در سایت شاپرک پی را انجام ندهد.
 • چنانچه شاپرک پی به علت استفاده غیرقانونی پذیرنده از خدمات و درگاه پرداخت، حساب کاربری پذیرنده را مسدود و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به پذیرنده نخواهد بود.
 • استرداد وجه به کاربران و درگاه های متخلف تنها با ارائه تعهدنامه در دفتر اسناد رسمی و ارسال آن به آدرس شرکت و به صلاحدید شاپرک پی و سازمانهای مربوطه امکانپذیر می باشد.
 • شاپرک پی حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه های قضایی و دولتی، ضروری می داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید شاپرک پی در هر زمان برای خود محفوظ می دارد.
 • چنانچه خدماتی توسط پذیرنده تهیه شده باشد شاپرک پی اجباری برای نظارت بر استفاده پذیرنده از آن خدمات را ندارد.
 • شاپرک پی این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از خدمات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.
 • شاپرک پی مجاز است دسترسی پذیرنده به خدمات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.
 • شاپرک پی تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی (از قبیل از دست رفتن اطلاعات و …) مسئولیتی ندارد.
 • چنانچه استفاده پذیرنده از خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه شاپرک پی گردد، شاپرک پی مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به پذیرنده خود خاتمه دهد.

رفع مسئولیت :

 • شاپرک پی هر گونه ضمانت صریح یا ضمنی در فروش و غیره را نقض می کند. خدمات درست مطابق با آنچه هستند ارائه می شوند. شاپرک پی هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه خدمات احتیاجات پذیرنده را برآورده می کنند، سرویسها قطع نمی شوند، بدون خطا هستند و یا معایب برطرف خواهند شد ارائه نمی دهد. شاپرک پی هیچگونه ضمانتی در مورد صحت و دقت عملکرد خدمات و نتایج استفاده از آنها ارائه نمی دهد.
 • هر گونه توهین به سرویس ها، مسئولین و کارمندان شاپرک پی از هر طریقی اعم از سند های دیجیتالی، ایمیل، سیستم تیکتینگ، گفتگوی زنده، ارتباط های مخابراتی مانند تلفن و فکس، به صورت حضوری و به هر شکلی ممنوع بوده و شاپرک پی امکان قطع کامل سرویس، مسدود سازی حساب کاربری پذیرنده و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

 

برچسب ها:

دسترسی سریع

logo-samandehi

سئو و بهینه سازی توسط ایران وب سئو

:: iRWEBSEO.COM ::