وارد شوید      ثبــت نام

 

موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » راه اندازی پرداخت بصورت چهره تو چهره

راه اندازی پرداخت بصورت چهره تو چهره

ftf راه اندازی پرداخت بصورت چهره تو چهره

Set up payment thy face face

راه اندازی پرداخت بصورت فیس تو فیس

 

تاکنون هرگاه صحبت درگاه پرداخت به میان می‌آمد ناخودآگاه ذهن به سمت یک فروشگاه اینترنتی یا یک کسب‌وکاری در آن از درگاه برای خرید و پرداخت استفاده می‌شد، می‌رفت. حالا یک سامانه جالب فارسی امکان ارائه درگاه پرداخت را به همه افراد اعم از کسب و کار یا شخص عادی ارائه می‌کند. یعنی با استفاده از خدمات سامانه شاپرک پی (ShaparakPay.Com) هر فرد یا کسب‌وکار می‌تواد یک صفحه شخصی  با آدرس و نام کاربری خاص خودش ایجاد کرده و از طریق آن تراکنش مالی داشته باشد.

سادگی و امنیت خدمات پرداخت را می‌توان دو ویژگی متمایز شاپرک پی (ShaparakPay.Com) دانست. کافیست پس از عضویت و تآیید هویت، کارت بانکی خودتان را به صفحه شخصی شاپرک پی (ShaparakPay.Com) خود متصل کرده و دریافت و پرداخت انجام دهید. عضویت و خدمات شاپرک پی (ShaparakPay.Com) رایگان است و اگر هنوز نمیدونید که برای تسویه حساب در شاپرک پی کجا برید از آموزش تسویه حساب شاپرک استفاده کنید و بابت هر تراکنش تنها همان مبلغ مصوب تراکنش بین بانکی که در حال حاضر ۵۰۰ تومان است به عنوان کارمزد کسر می‌گردد. 

f1-1024x565 راه اندازی پرداخت بصورت چهره تو چهره

برای کاربرانی که هنوز طرز فعالسازی و استفاده از این سرویس را ندارند به بخش آموزش درگاه پرداخت فیس تو فیس شاپرک پی مراجعه کنید.


آدرس صفحه شخصی پرداخت شما به شکل زیر میباشد .

http://panel.shaparakpay.com/username

  • بجای username نام کاربری خود را وارد نمایید

 

برچسب ها:

دسترسی سریع

logo-samandehi

سئو و بهینه سازی توسط ایران وب سئو

:: iRWEBSEO.COM ::