وارد شوید      ثبــت نام

 

موقعیت شما:
صفحه اصلی » آموزش » مسکن در ۶ ماهه دوم سال از رکود خارج خواهد شد

مسکن در ۶ ماهه دوم سال از رکود خارج خواهد شد

مسکن در ۶ ماهه دوم سال از رکود خارج خواهد شد

176x104-228210 مسکن در ۶ ماهه دوم سال از رکود خارج خواهد شد

مصطفی قلی خسروی تغییر قیمت ها در بازار مسکن را روندی زمانبر دانست و گفت: از سه سال پیش تاکنون مسکن در رکود است اما در ۶ ماه نخست امسال مرحله پیش رونق بازار را تجربه می کنیم تا به مرحله نخست خروج از رکود برسیم.

وی افزود: رکود در بازار مسکن به این معناست که از بازده اقتصادی و فعالیت در این بخش کاسته شده است و تقاضایی برای افزایش تولید وجود ندارد.

این کارشناس گفت: در سه سال گذشته رشد قیمت در بازار مسکن وجود نداشت و پیش بینی می کنم امسال نیز چنین اتفاقی نیفتد؛ با این همه، شاهد تحرک در معاملات مسکن خواهیم بود.

قلی خسروی

قلی خسروی تاکید کرد ثبات سیاسی، ثبات اقتصادی را در پی دارد و افزود: موافقت های اخیر و قراردادهایی که با کشورهای خارجی منعقد شده و می شود، در رونق بازار مسکن بی تاثیر نخواهد بود و حضور طرف های خارجی در ایران بر بهبود شرایط اقتصادی و رونق بخش مسکن تاثیرگذار خواهد بود.

 

سیاست وزارت راه و شهرسازی

سیاست وزارت راه و شهرسازی، افزایش توان خرید مسکن خانواده ها با پرداخت تسهیلات تا ۵۰ درصد هزینه خرید مسکن است و در چارچوب همین سیاست، پرداخت تسهیلات خرید مسکن از ۲۵۰ میلیون ریال به ۱۶۰۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

 

 

برای ورود به سایت شاپرک پی کلیک کنید

shaparakpay.com

 

 

 

 

Following Click to login Moth
shaparakpay.com

The cost of buying housing within the framework of this policy, lending to buy housing from 250 million riyals to 1,600 million rials has increased

Industrial subordinates in the housing sector this year have suffered from the recession and loss … with states
  Iran will not affect the housing market boom in the housing sector will weigh on economic recovery and prosperity.

۲۳ hours ago – صنایع زیردستی بخش مسکن نیز در این سال ها از این رکود رنج برده اند و صدماتی … با کشورهای خارجی منعقد شده و می شود، در رونق بازار مسکن بی تاثیر نخواهد … در ایران بر بهبود شرایط اقتصادی و رونق بخش مسکن تاثیرگذار خواهد بود.

۲۰ hours ago – صنایع زیردستی بخش مسکن نیز در این سال ها از این رکود رنج برده اند و صدماتی … با کشورهای خارجی منعقد شده و می شود، در رونق بازار مسکن بی تاثیر نخواهد … در ایران بر بهبود شرایط اقتصادی و رونق بخش مسکن تاثیرگذار خواهد بود.

۲۳ hours ago – r \r \r مسکن در ۶ ماهه دوم از رکود خارج می شود؟ / شکوفایی بازار مسکن در سال ۹۶\r \r در چند سال گذشته به دلایل گوناگون … صنایع زیردستی بخش مسکن نیز در این سال ها از این رکود رنج برده اند و صدماتی بر صنعت ساختمان وارد شده است. … های خارجی در ایران بر بهبود شرایط اقتصادی و رونق بخش مسکن تاثیرگذار خواهد بود.

مسکن در ۶ ماهه دوم از رکود خارج می شود؟ – برترین ها | خبر فارسی

khabarfarsi.com/n/23491246Translate this page

۲۱ hours ago – یک کارشناس: مسکن در ۶ ماهه دوم از رکود خارج می شود/ شکوفایی در سال ۹۶ … در آنها وجود داشته باشد، بصورت خودکار بر روی ایمیل شما ارسال خواهند شد.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک افزود: در ۶ ماهه دوم امسال نیز حجم معاملات به حدی می‌رسد که … آن در بخش مسکن هم سرایت می‌کند و در بخش مسکن ازنیمه سال از رکود خارج خواهد شد.

اخبار اقتصادی – بیتوته

www.beytoote.com/news/economy-news/

افزایش معاملات مسکن در مرداد/از رکود خارج نشده‌ایم. رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک با اشاره به افزایش … یارانه مرداد ماه به جیب چند میلیون نفر واریز می‌شود؟ … اخلال دوم در بازار مسکن … مهلت استفاده از اوراق تسهیلات مسکن سال ۱۳۹۳ تمدید شد … زعفران ۱۰ درصد ارزان شد/ حداکثر قیمت؛ ۶ میلیون تومان …. قیمت شکر بزودی کاهش خواهد یافت …

مسکن در ۶ ماهه دوم از رکود خارج می شود؟ / شکوفایی بازار مسکن در سال ۹۶

tasna.ir/…/مسکن-در-۶ماههدوم-از-رکودخارج-می-شود-شکوفایی-بازا…

می خارج رکود از دوم ماهه ۶ در مسکن. … دوم سال به تدریج بازار مسکن از رکود خارج می شود و سال آینده نیز شاهد شکوفایی … ایسوس زن واچ ۳ با نمایشگری گرد ظاهر خواهد شد

مسکن در ۶ ماهه دوم از رکود خارج می شود؟ | News File

newsfile.ir/news/مسکن+در+۶+ماهه+دوم+از+رکود+خارج+می+شود؟

خبرپو – ۳ ساعت پیش; مسکن در ۶ماهه دوم از رکود خارج می‌شود؟ …. نیز گفت: اکنون افزایش قیمت مسکن نداریم و طرح مسکن اجتماعی بعد از پایان طرح مسکن مهر آغاز خواهد شد.

تقویت ساخت و ساز تنها راه خروج مسکن از رکود/ تسهیلات مسکن باید در …

www.bsanatm.ir/…/ViewNews?…تقویت%۲۰ساخت%۲۰و%۲۰ساز%۲٫٫٫

سال جدید عده ای از کارشناسان معتقدند بازار مسکن امسال از رکود خارج خواهد شد اما … ها در ۶ ماهه دوم اعلام کرد که این خروج از رکود و بازگشت رونق به بخش مسکن به معنای …

اقتصاد ایران آنلاین

www.eghtesadeiranonline.com/

 
 

shaparakpay.com,togg.biz,درگاه اینترنتی,فروشگاه اینترنتی,

برچسب ها:

دسترسی سریع

logo-samandehi

سئو و بهینه سازی توسط ایران وب سئو

:: iRWEBSEO.COM ::