وارد شوید      ثبــت نام

 

موقعیت شما:
صفحه اصلی » آموزش » در هفته دولت ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح می گردد

در هفته دولت ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح می گردد

در هفته دولت ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح می گردد

37_maskan-mehr در هفته دولت ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح می گردد

 

پروژه های مسکن مهر

تاکنون از دو هزار و ۲۵۲ مدرسه مورد نیاز در پروژه های مسکن مهر ۱۹۹ باب آن به اتمام رسیده و ۴۷۷ باب در دست ساخت است، گفت: از ۳۰۴ کلانتری مورد نیاز این پروژه در کشور ۳۶ کلانتری افتتاح شده و ساختمان ۵۷ کلانتری دیگری در دست احداث است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی


قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر تعداد مساجد مورد نیاز این پروژه را ۸۴۲ باب مسجد اعلام کرد و گفت: تاکنون ۲۵۱ باب مسجد افتتاح شده و ۴۷۱ باب مسجد دیگر در دست ساخت است.
به گفته مهرآبادی ، در مجموع قرار است ۴۵۴ مرکز درمانی و بهداشتی در پروژه های مسکن مهر افتتاح شود که تاکنون ۳۳ مرکز به بهره برداری رسیده و ۵۶ واحد دیگر در دست ساخت است.

 

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی


قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر با بیان اینکه تاکنون هزینه های ساخت این مراکز از منابع وزارت راه و شهرسازی تامین شده، گفت: برای تکمیل این بناها ۳۳ هزار میلیارد ریال (۳۳۰۰ میلیارد تومان ) اعتبار مورد نیاز است.
مهرآبادی افزود: تاکنون برای یک میلیون و ۵۳ هزار و ۲۴۷ واحد مسکن مهر سند صادر شده که ۵۲۸ هزار و ۷۹۴ واحد آن در سه سال فعالیت دولت یازدهم بوده است.

اقساط واحدهای مسکن مهر


وی با بیان اینکه ۸۳ درصد وصول اقساط واحدهای مسکن مهر در دولت یازدهم بوده است، گفت: تاکنون ۱۰۱ هزار و ۵۴۰ میلیارد ریال (۱۰ هزار و ۱۵۴ میلیارد تومان) از اقساط این واحدها در کشور وصول شده که ۸۴ هزار و ۷۳۰ میلیارد ریال( ۸ هزار و ۴۷۳ میلیارد تومان ) آن در زمان دولت تدبیر و امید انجام شده است.

 

 

 

 

برای ورود به سایت شاپرک پی کلیک کنید

shaparakpay.com

 

 

Following Click to login Moth
shaparakpay.com

Mehrabadi noted that for a million and 53 thousand and 247 housing units, 528 thousand and 794 document issued by the unit, it was the eleventh state in three years

The Dlgan Press Quotes Young Journalists Club, housing one of the largest … operations in Government Week (second to the eighth of September) will be at least 100 thousand units to be built; contracts to date. .. he said the ring also being completed to West water transfer water from the dam town of Parand also provided Mamlou

 

افتتاح یک میلیون واحد مسکن مهر در دولت یازدهم / ۱۰۰هزار واحد در هفته دولت …

www.ilna.ir/…/392462-افتتاح-یک-مTranslate this page

Iranian Labour News Agency

Jul 20, 2016 – قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر با بیان اینکه تا کنون در دولت یازدهم ۷۱۰ هزار واحد افتتاح شده است گفت: پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال …

در هفته دولت ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح می شود – اخبار

www.wikipg.com/…/در-هفتهدولت۱۰۰هزارواحدمسکنمهرافتتاحTranslate this page

۲۹ mins ago – در هفته دولت ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح می شود … ۷۱۰ هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم به بهره برداری رسیده و با افتتاح واحدها در هفته دولت (دوم تا نهم …. واشنگتن پست: شواهد ترکیه درباره استرداد گولن به قبل از کودتا باز می گردد.

بیش از ۲۴ هزار واحد مسکن مهر شهرهای جدید در هفته دولت افتتاح می شود – قطره

www.ghatreh.com/…/بیش-هزارواحدمسکنمهر-شهرهای-جدید-هفتهدTranslate this page

Aug 12, 2016 – بیش از ۲۴ هزار واحد مسکن مهر شهرهای جدید در هفته دولت افتتاح می شود … مسکن مهر شرکت عمران شهرهای جدید، همزمان با هفته دولت ۲۴ هزار و ۴۴۶ واحد مسکن مهر در ۱۶ شهر … کشت برنج ارگانیک در ۱۰۰ هکتار از اراضی مازندران عملیاتی می شود …

افتتاح مسکن مهر صدرا هفته دولت ۹۵ – بازتاب ۲۴

baztab24.com/search/?q=افتتاح+مسکن+مهر+صدرا+هفته+دولتTranslate this page

بیش از ۲۴ هزار واحد مسکن مهر شهرهای جدید در هفته دولت افتتاح می شود … افتتاح یک میلیون واحد مسکن مهر در دولت یازدهم / ۱۰۰هزار واحد در هفته دولت تحویل می‌شود. ۳ هفته …

شرکت عمران شهر جدید صدرا – آیین افتتاح ۴۳۳۲ واحد مسکن مهر استان …

sadracity.ir/index.php/2013-01-22-08-46-43/…/538-4332Translate this page

در سومین روز از گرامیداشت هفته دولت، چهار هزار و ۴۳۲ واحد مسکن مهر در استان فارس … در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید، می توان تخمین زد ۱۰۰ هزار نفر در واحدهای … همت متقاضیان در پرداخت به موقع آورده ها، تا پایان سال در قالب ۳ پروژه تقدیم می گردد.

خبرگزاری تسنیم – پرونده مسکن مهر تا پایان سال بسته می‌شود؟

www.tasnimnews.com/…/پرونده-مسکنمهر-تا-پایان-سال-بسته-میTranslate this page

Aug 1, 2016 – به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،مسکن مهر یکی از … وی ادامه داد: دور بعدی بهره برداری ها در هفته دولت (دوم تا هشتم شهریور ماه) خواهد بود که حداقل ۱۰۰هزار واحد دیگر افتتاح می شود؛ قراردادهایی که تا به امروز با بانک … وی افزود:رینگ انتقال آب غرب نیز در حال تکمیل است تا آب شهر پرند نیز از سد ماملو تامین گردد.

۷۱۰ هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم تکمیل شد – تیترنو

www.titreno.com/…/۷۱۰-هزارواحدمسکنمهر-در-دولت-یازدهم-تکمیل…Translate this page

Aug 12, 2016 – ازاین تعداد ۷۱۰ هزار واحد آن در سه سال فعالیت دولت یازدهم پایان یافت و ۱۰۰ … کنیم ، افزود: در هفته دولت امسال ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح می شود. … معنای این واژه در تعاریف جدید خود در بسیاری از مواقع با بی رحمی و ستم همراه می گردد.

در هفته دولت ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح می شود | ایرنا

khabarpu.com/k.php?u=2K/…2KfbjNix2YbYpw==Translate this page

در هفته دولت ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح می شود – ایرنا | خبرپو.

دلگان – پرونده مسکن مهر تا پایان سال بسته می‌شود؟

www.dalganpress.ir/print/424149Translate this page

Aug 1, 2016 – به گزارش دلگان پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مسکن مهر یکی از بزرگترین … بهره برداری ها در هفته دولت (دوم تا هشتم شهریور ماه) خواهد بود که حداقل ۱۰۰هزار واحد دیگر افتتاح می شود؛ قراردادهایی که تا به امروز با … وی افزود:رینگ انتقال آب غرب نیز در حال تکمیل است تا آب شهر پرند نیز از سد ماملو تامین گردد.

مسکن مهر گران نمی شود – پایگاه خبری اقتصادی صدرانیوز

tnews.ir/news/af2067110768.htmlTranslate this page

Jul 23, 2016 – اصغری مهرآبادی گفت: از میان ۸۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر پردیس ۴۳ هزار واحددر هفته دولت ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر به افتتاح می رسد، گفت: در هفته دولت ۱۰۰ هزار … سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.

,togg.biz,shaparakpay.com,فروشگاه اینترنتی,p30a.ir,درگاه اینترنتی,

برچسب ها:

دسترسی سریع

logo-samandehi

سئو و بهینه سازی توسط ایران وب سئو

:: iRWEBSEO.COM ::